Celtabet Doğrulama Kodu

Celtabet Doğrulama Kodu

Siteye üye olmak için gerekli tüm aşamaları tamamladıktan sonra, diğer birçok bahis sitesinde olduğu gibi burada da hesabınızı aktive etmeniz gerekiyor. Bunun için de e- mail adresinize ya da cep telefonu numaranıza gelen aktivasyonu kodunu kullanmanız lazım. Celtabet doğrulama kodu geldikten sonra gelen linke basarak hesabınız ile tekrardan siteye giriş yapmanız lazım. Ardından aktif olarak hesabınızı kullanabilir, sonraki girişlerinizde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Celtabet Üye Olmak İçin Ne Gerekli?

Kaydolmanız için yapmanız gereken ilk adım, üyelik bölümünde yer alan bilgilerinizi girmeniz ve sitedeki sözleşmeyi onaylamanız. Aynı zamanda bu aşamada sizden ödemeleriniz konusunda da az da olsa bilgi istenmektedir. Şahsi ve iletişim bilgilerinizi de ilettikten sonra site kısa süre içerisinde hesabınızı onaylayacaktır. Celtabet üye olmak için ne gerekli konusuna ek olarak, evrakların herkesten istenmediğini söyleyebiliriz. Gerekli durumlar için kimlik, ikametgah ve adınıza kayıtlı fatura bilgisi iletmeniz yeterli olacaktır. Celtabet belge istiyor mu sorusu genellikle üyelik için danışılmaktadır. Celtabet üyelik için belge talep etmemektedir.

Celtabet İletişim

Sitede gerek üyelik konuları için gerekse de, ödeme ve bonus gibi işlemler için müşteri hizmetlerine danışmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda sürekli aktif bir yöntemin olması son derece önemlidir. Celtabet iletişim seçenekleri arasında canlı destek, e- posta adresleri ve sosyal medya uygulamaları gibi yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında, canlı destekten bahsetmek gerekirse 7/ 24 aktif olduğunu ve kısa sürede tüm kullanıcılarına yardım ilettiğini söyleyebiliriz. Yanı sıra, teknik sorunlar ve iletişim için ayrılmış iki farklı e- posta adresi de bulunmaktadır. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını da tercih edebiliyorsunuz.

Celtabet Ücret Alıyor mu?

Sitede gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler için Celtabet sitesi herhangi bir ücret almıyor. Celtabet ücret alıyor mu konusuna, bonus alımları, ödeme işlemleri ve üye olmak da dahil şekilde, hayır yanıtını verebiliriz. Sizden herhangi bir talepleri söz konusu olursa bunun için canlı destek üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede alınan para hesabınıza aktarılacaktır. Aynı zamanda, ek bir ücretin yanı sıra tüm işlemler dahil olmak üzere herhangi bir komisyon almadıklarını da belirtelim.

Bir Cevap Yazın