Rivalo Para Çekme İşlemleri

Rivalo para çekme işlemleri konusunda alternatif yöntemleri gündeme getiren ve bu yöntemler ile uygun seviyelerde, uygun sürelerde hizmet veren sitelerden bir tanesidir. Banka bilgileri, kart bilgileri, elektronik cüzdan bilgileri, elektronik ön ödemeli kart bilgileri doğrultusunda rivalo markası ile elde ettiğiniz kazançları, ikramiye ödeme yöntemleri başlığı altında belirtilen seçeneklerden herhangi bir tanesi ile geri alma hakkınız bulunmaktadır.

Rivalo Para Çekme İşlemleri Yöntemleri Nelerdir?

Rivalo para çekme işlemleri yöntemleri nelerdir? Site bu konuda ikramiye ödeme yöntemleri şeklinde bir başlık açmıştır ve bu başlık altında, 6 farklı şekilde kazançların üyelere geri aktarıldığını ifade etmiştir. Kullanabileceğiniz seçenekler cep bank, cep bank visa ve master kart, ecopayz, paykasa, banka transferi ve bitcoin olarak belirlenmiştir. Bu altı seçeneği kullanmak suretiyle, hiçbir ücret ödemeden kazançlarınızı geri alabilirsiniz.

Rivalo Para Çekme İşlemleri Limitleri

Rivalo para çekme işlemleri limitleri konusunda makul seviyeler yani uygun asgari tutar ve uygun azami tutar seviyeleri ile hizmet vermektedir. Cep bank yöntemi ile en az 100 Türk lirası değerinde, en fazla 2.000 Türk lirası değerinde çekim yapabilirsiniz. Cep bank visa master kart sistemi ile en az 100 Türk lirası, en fazla 2.000 Türk lirası değerinde çekim yapabilirsiniz.

Ecopayz sistemi ile en az 40 Türk lirası, en fazla 3.750 Türk lirası değerinde çekim yapabilirsiniz. Paykasa sistemi ile en az 40 Türk lirası, en fazla 4.000 Türk lirası değerinde çekim yapabilirsiniz. Banka transferi seçeneği ile en az 500 Türk lirası en fazla 5.000 Türk lirası değerinde çekim yapılabilir iken, bitcoin sisteminde en az 40 Türk lirası en fazla 226.000 Türk lirası değerinde çekim işleminin yapılması mümkün hale getirilmiş bulunmaktadır.

Rivalo Ödeme İşlemleri Süreleri

Rivalo ödeme işlemleri süreleri konusunda, cep bank ve cep bank visa master kart sistemlerinde maksimum 1 gün anlayışında çalışmaktadır. Ecopayz sisteminde, paykasa sisteminde, hemen şeklinde tanımlama yapılmıştır. banka transferi seçeneğinde ödemelerin 3 ile 7 gün aralığında gerçekleştiği belirtilmiştir. Bitcoin sisteminde ise, ödeme işlem süresi maksimum 1 saate kadar olacak şekilde tanımlanmıştır.

Bir Cevap

  1. Bars

Bir Cevap Yazın